1 - از آنجا که بلافاصله پس از ثبت خرید ، فاکتور دیجیتال به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود ، ضروریست اطلاعات خریدار را به درستی وارد کنید زیرا بر اساس مشخصات شما ، فاکتور ساخته و ارسال می‌شود.


2 - در انتخاب محصول دقت فرمائید ؛ زیرا پس از خرید ، به هیچ وجه امکان تعویض یا مرجوع کردنِ لایسنس صادر شده وجود ندارد. همچنین به بندهای "توجه پیش از خرید" در سایت ، که در صفحه هر آنتی‌ویروس در قسمت "خرید لایسنس" قرار دارد دقت کنید.

 

3 - پس از پرداختِ موفقیت‌آمیز ، در یادداشت کردنِ شماره رسید تراکنش سهل‌انگاری نفرمائید. پیگیری خرید شما ، فقط و فقط از طریق این شماره امکان‌پذیر است. این شماره را پس از بازگشت اتوماتیک از صفحه‌ی ‌بانک به IranSetup مشاهده خواهید نمود.

 

4 - طبق دستور بانک مرکزی ، از 15 دی‌ماه 1398 دارندگان کارت‌های بانکی فقط از طریق "رمز پویا" می‌توانند اقدام به خرید از طریق درگاه‌های بانکی نمایند ؛ چنانچه تا این لحظه "رمز پویا"ی کارت خود را فعال نکرده‌اید ، به شعبه بانک خود مراجعه کنید.

 

5 - ما موظف هستیم کلیه قوانین و تعهدات خریدار و فروشنده را در فروشگاه اینترنتی خود به طور کامل توضیح دهیم و شما با رفتن به مرحله‌ی بعدی خرید ، پذیرفتن این تعهدات را تأیید کرده‌اید. لطفاً پیش از ثبت خرید ، قوانین را مطالعه نمائید:

http://www.iransetup.com/Policy.html