1 - از آنجا که بلافاصله پس از ثبت خرید ، فاکتور دیجیتال به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود ، ضروریست اطلاعات خریدار را به درستی وارد کنید زیرا بر اساس مشخصات شما ، فاکتور ساخته و ارسال می‌شود.


2 - در انتخاب محصول دقت فرمائید ؛ زیرا پس از خرید ، به هیچ وجه امکان تعویض یا مرجوع کردنِ لایسنس صادر شده وجود ندارد. همچنین به بندهای "توجه پیش از خرید" در سایت ، که در صفحه هر آنتی‌ویروس در قسمت "خرید لایسنس" قرار دارد دقت کنید.

 

3 - پس از پرداختِ موفقیت‌آمیز ، در یادداشت کردنِ شماره رسید تراکنش سهل‌انگاری نفرمائید. پیگیری خرید شما ، فقط و فقط از طریق این شماره امکان‌پذیر است. این شماره را پس از بازگشت اتوماتیک از صفحه‌ی ‌بانک به IranSetup مشاهده خواهید نمود.

 

4 - لطفاً پیش از خرید ، کلیه تحقیقات خود در زمینه محصولات را انجام داده و چنانچه پرسشی دارید از واحد پشتیبانی فنی سوال کنید و تا رفع کلیه ابهامات خود ، خریدی ثبت نفرمائید. خرید شما به منزله تأیید مطالعه کامل قوانین و اطلاعات کامل شما از محصولی است که خریداری می نمائید.

 

5 - قوانین سایت و تعهدات بین کاربر خریدار و مجموعه‌ی IranSetup در لینک زیر آمده است. خرید شما به منزله تأیید مطالعه این قوانین و تعهدات و پذیرش آن است. پیش از خرید به این موارد دقت فرمائید:

http://www.iransetup.com/Policy.html

 

6 - لایسنس‌ها با اعتبار کمتر از 365 روز ، همگی Free Trial هستند. اما معنی آن رایگان بودن نیست. لایسنس‌ها بر دو دسته Paid version که فقط 365 روزه هستند و Free trial که کمتر از 365 روز هستند می‌باشد و از نظر عملکرد تفاوتی با هم ندارند. Free trial فقط یک اصطلاح برای تشویق کاربر به خرید محصول یکساله است و مفهوم رایگان بودن ، تقلبی بودن یا بی‌اعتبار بودن نمی‌دهد.

 

7 - لایسنس‌هایی که توسط کاربر مورد استفاده قرار گرفته است و از مدت اعتبار آن کاسته شده باشد قابل مرجوع کردن نمی‌باشد. لایسنس‌هایی که هنوز توسط کاربر استفاده نشده است چنانچه مشکل فعال‌سازی از طرف لایسنس باشد قابل مرجوع کردن است اما اگر مشکل از اختلالات اینترنت یا سیستم عامل کاربر باشد قابل مرجوع کردن نیست.

 

8 - در صفحه‌ی هر یک از آنتی‌ویروس‌ها ، دکمه "راهنما" قرار دارد که از آن طریق می‌توانید راهنمای نصب و فعال‌سازی آنتی‌ویروس را مطالعه نمائید. لایسنسی که شما خریداری می‌کنید باید طبق این راهنما یا راهنمایی که در ایمیل حاوی لایسنس است فعال کنید. پیش از خرید محصول ، راهنمای فعال‌سازی را مطالعه نمائید. خرید شما به منزله پذیرفتن شیوه‌ی فعال‌سازیِ توضیح داده شده است.